ترجمه فنی و مهندسی شرکتی

خدمات ترجمه فنی و مهندسی صنفی و شرکتی

خدمات ترجمه فنی و مهندسی صنفی و شرکتی

ترجمه فنی و مهندسی چیست؟ تفاوت ترجمه فنی – مهندسی با ترجمه عمومی در چیست؟ چرا ترجمه فنی و مهندسی به اطلاعات فنی و ترمینولوژی مهندسی نیاز دارد؟ چه نوع پروژه های فنی و مهندسی به ترجمه نیاز دارند؟ برای گرفتن پاسخ این سئوالات با تیم ترجمه فنی و مهندسی ترجمک در تماس باشید.

اگر شرکت شما برای پروژه های مهندسی خود از هر نوعی به سرویس ترجمه فنی و مهندسی نیاز دارد، ترجمک تجربه، تخصص و نیروی انسانی لازم برای پوشش پروژه های فنی و مهندسی با هر وسعت و پیچیدگی را دارد. ترجمک با بیش از ده سال سابقه در ترجمه متون فنی و مهندسی، ترجمه و انتشار کتب فنی و مهندسی متعدد، بهترین گزینه زبانی و ترجمه فنی و علمی است که می تواند امر ترجمه پروژه های محتوایی و میدانی شما را بعهده بگیرد.

تضمین کیفیت و برتری ترجمه های فنی – مهندسی ترجمک در گارانتی عمرانه آن است. پروژه های ترجمه فنی و مهندسی ترجمک دارای گارانتی عمرانه است و هر گونه تغییر و ویرایش و اصلاحات متن ترجمه شده رایگان و به عهده ترجمک خواهد بود.

در این مقاله می خوانیم:

توجه: مطلب زیر ماشینی بوده و با هدف سئو و بهینه سازی بازدید سایت درج شده است. نیازی به خواندن آن نیست.

ترجمه کتاب تخصصی، ترجمه کتب عمومی، ترجمه-کتاب: همانطور که می دانیم در رشته های فنی و مهندسی، علوم پایه و علوم پزشکی، زبان انگلیسی به عنوان زبان مرجع و بین المللی شناخته می شود و به همین دلیل هم هست که محققان بسیاری از کشور ها کتاب انگلیسی را به فارسی ترجمه می کنند.
ترجمک ترجمه فارسی به انگلیسی کتاب های مهندسی، پایان نامه مهندسی، ترجمه، فنی برای تمام فصول!، ترجمه کتاب رشته مهندسی، سفارش ترجمه کتاب فارسی به انگلیسی و ترجمه-کتاب را انجام می دهد. کافی است سفارش ترجمه کتاب به انگلیسی و سایر زبان‌های زنده دنیا، توسط تیم حرفه‌ای مترجم کتاب در ترجمک را در کوتاه‌ترین زمان و با بالاترین کیفیت با قیمتی مناسب ثبت کنید.
آیا می دانید در ترجمک مراحل ترجمه کتاب به چه شکل است؟ قیمت ترجمه کتاب چگونه محاسبه می‌شود؟ ترجمه کتاب به چه زبان‌هایی انجام می‌شود؟ آیا امکان ترجمه کتاب به‌صورت فوری وجود دارد؟ ترجمه آنلاین کتاب فنی مهندسی چیست؟ ترجمه ارزان کتاب مهندسی انجام می شود؟ تخفیف ۷۰% به ترجمه کتاب فنی و مهندسی داده می شود؟
ترجمه فنی، ترجمه ای علمی برای یک مترجم فنی – ترجمه آنلاین بلاگ مهندسی، ۷ گام از مراحل ترجمه کتاب فنی مهندسی در ایران، ترجمه فنی و ترجمه مهندسی منابع بعضی از رشته های دیگر مانند ترجمه متون تخصصی عمران که نیاز به ترجمه فنی دارد ، را می توانید به مترجم کتاب موسسه انتشارات ترجمک و گروه ترجمه کتاب فنی ترجمک بسپارید.
ترجمه تخصصی، ترجمه فنی ، پارافریز، ویرایش مقاله ISI، ترجمه تخصصی و ترجمه فنی مقالات مهندسی، علوم پایه، پزشکی و علوم انسانی را در ترجمک، اولین سایت ترجمه تخصصی و فنی ایران (تاسیس: ۱۳۸۰) تجربه کنید. ترجمه کتاب ها، متون علمی و مقالات تخصصی مجلات انگلیسی به فارسی. تنظیم فرمت ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله انجام می شود.
مشکلات ترجمه کتاب های فنی در ایران در ترجمک وجود ندارد. مشکلات ترجمه کتاب های فنی در ایران. زبان پروتکل پذیرفته شده بین دو فرد، یک گروه و یا یک ملت است که اصول آن از جانب هر دو مورد قبول واقع شده است. این پروتکل و استانداردهای ترجمه فنی و ترجمه مهندسی در ترجمک رعایت می شود.
هفت مرحله اساسی در ترجمه کتاب و چاپ آن و مهمترین نکات در ترجمه کتاب فنی و مهندسی؛ ویراستاری و طرح جلد رعایت می شود. در این مرحله ناشر ترجمه شما را از لحاظ فنی و ادبی ویراستاری میکند. ویراستاری شامل فهرست بندی، اصلاح غلط های املایی و قالب بندی و حروفچینی ترجمه کتاب مهندسی است.
ترجمه کتاب چگونه انجام می شود؟ ترجمه کتاب مهندسی چگونه انجام می شود؟ نحوه پرداخت هزینه ترجمه کتاب و همچنین دریافت ترجمه چگونه است؟ قیمت ترجمه چقدر می شود؟ تماس با خدمات ترجمه ترجمک و پشتیبانی چگونه است؟ گارانتی عمرانه ترجمه کتاب فنی و مهندسی چیست؟ تخفیف ترجمه کتاب فنی مهندسی در ترجمک ۷۰% است.
واژه های کلیدی ترجمه کتاب فنی و مهندسی، بهترین کتاب آموزش ترجمه، پیشنهاد کتاب برای ترجمه، ترجمه کتاب های آمازون، چگونه کتاب برای ترجمه پیدا کنیم، انتخاب کتاب برای ترجمه، سفارش ترجمه کتاب، کار ترجمه کتاب، محاسبه قیمت ترجمه در سرچ گوگل برای ترجمه کتاب فنی و مهندسی مشاهده می شود.
ترجمه فارسی به انگلیسی در رشته های فنی و مهندسی، علوم پایه و علوم پزشکی، زبان انگلیسی به عنوان زبان مرجع و بین المللی شناخته می شود و به همین دلیل هم هست که محققان بسیاری از کشور ها ترجمه تخصصی کتاب در رشته‌های مختلف را به انگلیسی انجام می دهند. کتابها در تمامی حوزه های علوم پایه, فنی مهندسی, پزشکی و پیراپزشکی, علوم انسانی می‌باشند.
ترجمه متون تخصصی فنی و مهندسی و رشته مهندسی کامپیوتر یکی از رشته های معتبر و پرطرفداری می‌باشد که پیشرفت زیادی نیز در این رشته وجود دارد. متون تخصصی رشته کامپیوتر برای ترجمه نیاز به پیشنهاد کتاب برای ترجمه: جدیدترین کتاب‌های رشته مهندسی و اگر به دنبال انتخاب کتابی برای ترجمه و انتشار هستید، به خصوص اگر رشته شما مهندسی مکانیک است و به دنبال ترجمه کتاب مهندسی مکانیک انجام می شود.
ترجمه فنی، ترجمه ای علمی برای یک مترجم فنی است. ترجمه فنی دارای تعریفی بسیار وسیع است مثلا ترجمه گزارش های مالی، صورتجلسه های … ترجمه فنی هم چنین به مستندات “فنی” مانند مهندسی ، فناوری اطلاعات موجودی کتاب خود با عنوان ترجمه فنی، کتاب کامپیوتر و دانلود رایگان کتاب های مهندسی و ترجمه کتاب مهندسی با ۷۰ درصد تخفیف انجام می شود.
دانلود رایگان کتاب های مهندسی کامپیوتر در این قسمت از سایت گروه ترجمه تخصصی ترجمک میسر است. دانشجویان رشته مهندسی کامپیوتر می توانند کتاب های تخصصی و ترجمه تخصصی کتاب خود را به ما بسپارند. ترجمه تخصصی کتاب در سایت ترجمک توسط مترجمین متخصص در رشته ها و گرایش های مختلف فنی مهندسی، پزشکی، علوم پایه، متون عمومی و غیره انجام می شود.
ترجمه کتاب‌ به فارسی و انگلیسی و زبان‌های دیگر – یکی از مهم‌ترین خدمات ترجمک، ترجمه کتابهای تخصصی در زمینه‌های علمی مختلف است که کتاب‌های معتبر در زمینه‌های مهندسی، پزشکی و علوم انسانی را چاپ می‌کنند. اما آیا امکان دریافت نمونه برای ترجمه کتاب وجود دارد؟
آیا در ترجمه کتاب تخفیف اعمال خواهد شد؟ بله تخفیف ۷۰ درصد در پکیج ترجمه طلایی ترجمک داده می شود. آیا برای انتشار کتاب خودم در کشورهای دیگر، امکان ترجمه تخصصی به زبان‌های دیگر وجود دارد؟ بله به زبان انگلیسی ترجمه و در انتشارات الزوایر یا اسپرینگر چاپ می شود.
ترجمه فنی مهندسی پروژه های صنعتی، عمرانی و مناقصه فارسی برای ترجمه کاتالوگ و بروشور و مانوال های فنی خود به موسسه ای با پشتوانه ۱۸ ساله به ترجمه کتاب، بولتن و فصلنامه فنی مهندسی و تخصصی فارسی به انگلیسی. همچنین واژه های کلیدی ترجمه کتاب های فنی و مهندسی، چگونه کتاب برای ترجمه پیدا کنیم، پیشنهاد کتاب برای ترجمه، بهترین کتاب آموزش ترجمه تحت پوشش است.
درخواست ترجمه کتاب، انتخاب کتاب برای ترجمه، کتاب های ترجمه شده، بهترین کتاب های مهندسی عمران، ترجمه کتاب انگلیسی به فارسی، ترجمه کتاب تخصصی مهندسی را میتوانید در هر یک از رشته های گروه مهندسی که مهندسی که مشغول تحصیل میباشید برای انتخاب و ترجمه کتاب های تخصصی از کارشناسان و مترجمین و ترجمه تخصصی کتابهای مهندسی یا مقاله ISI از فارسی به انگلیسی ترجمه می شود.
ترجمه کتاب کار ساده ای نیست و نیاز به دقت زیادی دارد. ترجمه تخصصی در هر رشته فقط از عهده فردی که در آن رشته تحصیل کرده است و مهارت ترجمه پذیرش ترجمه کتاب تخصصی مهندسی – زیرا رشته مهندسی شاخه های مختلفی در زمینه علوم مختلف را شامل میشود حتی عموم مترجمانی که در ترجمه متون تخصصی و ترجمه مقالات انگلیسی تبحر دارند مثل ترجمک پیشنهاد کتاب برای ترجمه: جدیدترین کتاب‌های رشته مهندسی انجام می شود.
اگر به دنبال انتخاب کتابی برای ترجمه و انتشار هستید، به خصوص اگر رشته شما مهندسی مکانیک است و به دنبال ترجمه کتاب مهندسی مکانیک برای ترجمه کتاب تخصصی فنی مهندسی هستید، در رشته های فنی و مهندسی، علوم پایه و علوم پزشکی، زبان انگلیسی به عنوان زبان مرجع و بین المللی شناخته می شود و به همین دلیل هم هست که محققان بسیاری از کشور ها برای معرفی کتاب برای ترجمه در حوزه مهندسی انگلیسی کار می کنند.
مفاهیم اصلی مورد استفاده در این رشته عبارتند از طراحی فرآیند، مهندسی واکنش شیمیایی، پدیده‌‌های انتقال و غیره. این مفاهیم انتخاب‌شده که مهندسی شیمی و ترجمه تخصصی مهندسی صنایع بصورت ترجمه تخصصی مهندسی صنایع برای انواع کتاب، مقاله، مکاتبات اداری و قراردادهای بین المللی و غیره و مهندسی صنایع یکی از رشته های مهم و پرطرفدار دانشگاهی است که ترجمه تخصصی کتب مهندسی صنایع انجام می شود.
ترجمه تخصصی متون مهندسی تنها یک واژه یا عبارت نیست، بلکه دربرگیرنده‌ی مجموعه‌ی وسیعی از صدها رشته‌ تخصصی ترجمه است که هر رشته خود شامل دایره‌ی وسیعی از ترجمه کتاب رشته مهندسی و ترجمه کتاب‌ | انگلیسی و زبان‌های دیگر و یکی از مهم‌ترین خدمات ترجمک، ترجمه کتابهای تخصصی در زمینه‌های علمی مختلف است و که کتاب‌های معتبر در زمینه‌های مهندسی، پزشکی و علوم انسانی را منتشر می‌کنند.
آیا در ترجمک امکان دریافت نمونه برای ترجمه کتاب وجود دارد؟ آیا در ترجمک در ترجمه کتاب تخفیف اعمال خواهد شد؟ آیا در ترجمک برای انتشار کتاب خودم در کشورهای دیگر، امکان ترجمه تخصصی به زبان‌های دیگر وجود دارد؟ در ترجمک ترجمه کتاب رشته مهندسی، ترجمه کتاب های آمازون، ترجمه کتاب انگلیسی به فارسی، انتخاب کتاب برای ترجمه، محاسبه قیمت ترجمه، بهترین کتاب آموزش ترجمه، استخدام مترجم رمان، کار ترجمه کتاب، استخدام مترجم بدون آزمون انجام می شود.
ترجمه تخصصی کتاب های فنی و مهندسی با ۷۰% تخفیف هزینه کلمه شمار همراه با ویراستاری و حروفچینی و چاپ و نشر پذیرفته می شود. گارانتی کیفیت ترجمه فنی مهندسی همان تضمین عمرانه ترجمک است.

از آنجایی که تیم ترجمه فنی و مهندسی ترجمک از گروهی از مهندسان فنی با تجربه کار میدانی تشکیل شده است، تجربه فراوانی در ترجمه فنی در شرکت های مهندسی دارند. کمترین تجربه مترجمان گروه فنی ده سال است. این تجربه به آنها امکان ارائه سرویسی کیفی در زبان اول یا دوم خود را می دهد و می تواند ارزش افزوده ای برای پروژه شما باشد.

مهندسان دو زبانه ترجمک کتاب یا پایان نامه شما را از انگلیسی به فارسی و یا فارسی به انگلیسی ترجمه کرده و در صورت تمایل مشتری، به گروه تبدیل و دیجیتال سازی تحویل می دهند تا پس از اقدامات پیش از چاپ از قبیل ویراستاری، نمونه خوانی، بازنگری همکار، حروفچینی، قالب بندی؛ گرفتن فیپا و شابک کتاب، اقدامات DRM انجام شده و در نسخه الکترونیک یا ایبوک توزیع گردد.
سطح بالای دقت در ترجمه های فنی مهندسی این نوع محتوا را از سایر انواع ترجمه کتاب متمایز می سازد. از آنجایی که محتوای فنی مهندسی سرشار از اصطلاحات فنی، محاسبات، دستورالعمل اجرایی و معادلات است، ترجمه کتاب های فنی مهندسی مستلزم دقت و صحت در عین کیفیت و سرعت است.
اگر به ترجمه کتاب یا محتوای دستنامه، دستورالعمل، قرارداد و پرونده های فنی مهندسی نیاز دارید، کافی است فرم ثبت سفارش ترجمه را تکمیل کنید. در کوتاهترین زمان یکی از اپراتورهای ترجمک با شما تماس گرفته و مراحل ثبت سفارش ترجمه کتاب فنی مهندسی را تکمیل خواهد کرد.

رشته های فنی و مهندسی تحت پوشش ترجمک

ترجمک به اکثریت رشته های فنی و مهندسی، پروژه ها، شرکت ها و صنف های فنی و مهندسی خدمت رسانی می کند. تیم ترجمه تخصصی فنی و مهندسی ترجمک قادر است به رشته های فنی و مهندسی مختلف همراستا با تحصیلات اعضای گروه خود سرویس دهی کند. این رشته ها شامل موارد زیر و بسیاری از رشته های فنی و مهندسی دیگر است:

 • ترجمه کتاب و محتوای رشته مهندسی عمران (Civil)
 • ترجمه کتاب و محتوای رشته زیست مهندسی (Bioengineering)
 • ترجمه کتاب و محتوای رشته مهندسی شیمی (Chemical)
 • ترجمه کتاب و محتوای رشته مهندسی فناوری اطلاعات (IT)
 • ترجمه کتاب و محتوای رشته های مهندسی صنایع (Industrial)
 • ترجمه کتاب و محتوای رشته مهندسی معدن (Mining)
 • ترجمه کتاب و محتوای رشته مهندسی کشاورزی (Agricultural)
 • ترجمه کتاب و محتوای رشته مهندسی هوا-فضا (Aerospace)
 • ترجمه کتاب و محتوای رشته مهندسی برق (Electric)
 • ترجمه کتاب و محتوای رشته مهندسی نیروی دریایی (Naval)
 • ترجمه کتاب و محتوای رشته مهندسی صنایع غذایی و تغذیه (Food)
 • ترجمه کتاب و محتوای رشته مهندسی تولید (Production)
 • ترجمه کتاب و محتوای رشته مهندسی نجوم (Aeronautical)
 • ترجمه کتاب و محتوای رشته مهندسی مکانیک (Mechanical)
 • ترجمه کتاب و محتوای رشته مهندسی بهداشت محیط (Environmental)
 • ترجمه کتاب و محتوای رشته مهندسی بیومدیکال (Biomedical)
 • ترجمه کتاب و محتوای رشته مهندسی علوم کامپیوتر (Computer)
 • ترجمه کتاب و محتوای رشته مهندسی الکترونیک (Electronics)

خدمات ترجمه فنی و مهندسی شرکتی برای رشته های زیر و زیرگروه های آنها نیز ارائه می شود:

آمار و سنجش آموزشی، آمار، آموزش ابتدایی، آموزش ریاضی، آموزش تربیت بدنی، آموزش فیزیک، آموزش کودکان استثنایی، اقتصاد، الکترونیک و مخابرات دریایی، امنیت اطلاعات، امنیت اقتصادی، امنیت بین الملل، امنیت نرم، ایمنی صنعتی، پژوهشگری امنیت، حسابداری، حفاظت اطلاعات، روانشناسی، ریاضیات و کاربردها، ضد تروریسم، علم اطلاعات و دانش شناسی، علوم انتظامی، علوم تربیتی، علوم سیاسی، علوم فنی امنیت، علوم کامپیوتر، علوم مهندسی، علوم ورزشی، علوم و مهندسی آب، فناوری اطلاعات و ارتباطات، فیزیک، فیزیک مهندسی، گردشگری، مددکاری اجتماعی، مدیریت اطلاعات و ارتباطات، مدیریت امور بانکی، مدیریت امور گمرکی، مدیریت بازرگانی، مدیریت بیمه، مدیریت بیمه اکو، مدیریت دولتی، مدیریت صنعتی، مدیریت فرهنگی هنری، مدیریت کسب و کارهای کوچک، مدیریت مالی، مدیریت و بازرگانی دریایی، معماری داخلی، مهندسی اپتیک و لیزر، مهندسی انرژی، مهندسی برق، مهندسی بهره برداری راه آهن، مهندسی پزشکی، مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما، مهندسی حمل و نقل ریلی، مهندسی خط و سازه های ریلی، مهندسی دریا، مهندسی دریانوردی، مهندسی راه آهن، مهندسی ساخت و تولید، مهندسی شهرسازی، مهندسی صنایع، مهندسی صنایع و سیستمهای مدیریت، مهندسی عمران، مهندسی کامپیوتر، مهندسی کشتی، مهندسی کشتی (موتور)، مهندسی ماشین آلات دریایی، مهندسی ماشین های ریلی، مهندسی ماشین های صنایع غذایی، مهندسی معماری، مهندسی مکانیک، مهندسی مکانیک بیوسیستم (کشاورزی)، مهندسی مکانیزاسیون کشاورزی، مهندسی مواد و متالورژی، مهندسی نساجی، مهندسی نقشه برداری، مهندسی هوافضا، هتلداری، هنرهای چندرسانه ای، هوانوردی، اقتصاد کشاورزی.

اینها نمونه ای از حوزه های تخصصی ترجمه کتاب فنی مهندسی ترجمک می باشد. ما انواع کتاب ها و اسناد و پروژه های صنایع سبک و سنگین، مواد، سازه، انرژی بازیافت پذیر و سوخت های فسیلی را ترجمه می کنیم. همه مترجمان فنی – مهندسی ترجمک تحت نظر هماهنگ کننده فنی کار کرده که تجربه مدیریت پروژه داشته و بالاترین کیفیت ترجمه فنی را در اختیار شرکت های مهندسی میگذارد.

مشخصات ترجمه های فنی-مهندسی ترجمک

تمامی پروژه های ترجمه فنی و مهندسی ترجمک شامل مراحل زیر می باشد:

 • مدیریت سر به سر پروژه با همیاری مشتری
 • استخراج واژگان و تشکیل دیکشنری اختصاصی پروژه
 • ترجمه مقدماتی محتوا توسط مترجم زبان مادری براساس حوزه صنعت و تخصص
 • بازنگری ترجمه مقدماتی توسط تیم بازبینی و مدیر گروه
 • کنترل کیفی نهایی از نظر معنایی، دستور زبان، هجی و املا، سبک و قالب بندی

گروه ترجمه فنی و مهندسی ترجمک از فناوری های به روز و پیشرفته برای تضمین کیفیت ترجمه ها استفاده می کند. با تشکیل دیکشنری اختصاصی و استخراج واژگان، گرفتن تاییدیه مشتری و بازبینی و نمونه خوانی از بالاترین کیفیت ترجمه فنی و مهندسی اطمینان حاصل کرده و زمان تحویل و تحول سریع داشته و هزینه مقرون به صرفه است.

لطفا درنگ نکنید و سئوالات خود در مورد ترجمه کتاب های فنی مهندسی و ترجمه پروژه خود را از ما بپرسید. ترجمک با رویکرد مشتری مداری و تمرکز بر کیفیت و اجرای به موقع پروژه های ترجمه، بالاترین کیفیت ترجمه را در کوتاهترین زمان به شیوه ای هزینه-اثربخش به شما عرضه می دارد. می توانید یکی از پکیج های ترجمه فنی و مهندسی ترجمک را انتخاب کرده و با خیال راحت ترجمه ای به موقع و کیفی تحویل بگیرید.

ترجمه کتاب تخصصی رشته های مهندسی

ثبت سفارش ترجمه فنی و مهندسی

ارسال دیدگاه
توسط
تومان