پرسش و پاسخ

آیا امکان ویرایش مشخصات کاربری و ایمیل من وجود دارد؟

شما می‏‌توانید مشخصات کاربری خود را ویرایش کنید. برای این کار باید با وارد کردن پست الکترونیکی و کلمه عبور، وارد حساب کاربری خود بشوید، سپس با کلیک روی گزینه "پروفایل من" به صفحه‏‌ای منتقل می‏‌شوید که در بخش "اطلاعات کاربر" امکان "ویرایش اطلاعات" وجود دارد.

چرا با وجود درخواست من برای تغییر رمز حساب کاربری، لینک آن برای من ایمیل نشده است؟

لطفاً ایمیل‌های اسپم (spam) خود را چک کنید. به ویژه ایمیل‌های ارسال شده به حساب‏‌های کاربری gmail گاهی spam می‌شوند. توجه داشته باشید که link تغییر رمز برای شما ارسال می‏‌شود نه خود رمز.

آیا می‌‏توانم به اطلاعات خریدهای قبلی خود دسترسی داشته باشم؟

برای دسترسی به اطلاعات خریدهای قبلی، باید با حساب کاربری خود وارد شوید، سپس روی گزینه "سفارشات من" کلیک کنید تا سوابق خرید شما نشان داده ‏شود. لیست خریدهای شما تا انتشار نسخه های بعدی کتاب فعال خواهد ماند.

آیا برای خرید کتاب حتما باید در سایت عضو باشم؟

بله، دانلود کتاب های رایگان نیز مستلزم ثبت نام در سایت است. پس از پیوستن به ترجمک شما امکان استفاده کامل از امکانات سایت را خواهید داشت.

آیا در تمام ساعات شبانه روز می‌توانم خرید کرده و کتاب را تحویل بگیرم؟

شما در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت کنید. بعد از پرداخت فایل کتاب را دانلود کنید. این پروسه خودکار بوده و نیازی به تماس با اپراتورها نیست.

از وضعیت سفارشی که ثبت کرده‏‌ام، چگونه می‌‏توانم مطلع شوم؟

از طریق کد پیگیری سفارش که بعد از خرید در اختیار شما قرار میگیرد می توانید سفارشات خود را پیگیری کنید.

آیا بدون خرید کتاب امکان دانلود کتاب های رایگان وجود دارد؟

آیا می توانم بدون ثبت نام و از طریق تلفن خرید کنم؟

بله، شما می توانید به هر تعداد که لازم دارید از کتاب های رایگان ترجمک دانلود کنید. از آنجایی که دانلود رایگان کتاب منوط به ثبت نام در سایت است، لینک دانلود کتاب های رایگان به حساب کاربری شما اضافه می شود و می توانید از حساب کاربری خود کتاب های مورد نیاز را دانلود کنید.
توسط
تومان