ژانرهای ترجمه پزشکی – برگه اطلاعات بیمار

ژانر ترجمه تخصصی کتاب پزشکی

مقدمه ای بر انواع ژانر ترجمه پزشکی رایج

همانطور که دیدیم ارتباطات پزشکی کتبی در زمینه های رسمی از طریق ژانرهای کاملاً تثبیت شده و مدون انجام می شود. پژوهش در ژانرهای پزشکی و آشنایی با همه آنها (هدف ارتباطی آنها، موقعیت هایی که در آن استفاده می شوند، انگیزه ها و انتظارات طرفین ارتباط، ساختار و فرم معمول آنها) همگی از عوامل کلیدی موفقیت در ترجمه پزشکی است. در این بخش به برخی از ژانرهای محتوای پزشکی می پردازیم که نمونه هایی از ژانرهایی هستند که مترجم پزشکی معمولاً در عملکرد حرفه ای خود با آنها مواجه می شود. به طور خاص ما به موارد زیر می پردازیم: برگه اطلاعات بیماران، رضایت نامه آگاهانه، جزوه اطلاعات بیمار، خلاصه مشخصات محصول، راهنمای کلینیکی، گزارش موردی، مقاله مروری، رویه های عملیاتی استاندارد، پروتکل کارآزمایی های بالینی و تبلیغات.

مترجم متن پزشکی و بخصوص مترجم کتاب پزشکی بایستی با ژانرهای محتوای پزشکی آشنا باشد تا بتواند بطور موفقیت آمیزی محتوای سفارش ترجمه تخصصی پزشکی را براساس استانداردها و ساختار مدون و متداول ژانر آن ترجمه نماید. در مجموعه پست های کیوسک ترجمه پزشکی ترجمک در ادامه به ژانرهای زیر می پردازیم و با جزئیات هر یک از ژانرها را بحث می کنیم.

در مجموعه مقالات ارائه شده در کیوسک ترجمه پزشکی ترجمک به ترتیب ژانرهای زیر بحث و بررسی خواهد شد:

 • برگه اطلاعات بیماران (FSP)
 • رضایت نامه آگاهانه (IC)
 • جزوه اطلاعات بیمار (PIL)
 • خلاصه مشخصات محصول (SPC)
 • گزارش موردی (CR)
 • دستورالعمل های کلینیکی یا بالینی (CG)
 • پروتکل کارآزمایی بالینی (CTP)
 • مقالات مروری (RA)
 • رویه های عملیاتی استاندارد (SOP)
 • تبلیغات دارویی (DA)
 • کتاب مرجع پزشکی (MTB)
 • برگه اطلاعات بیماران (FSP)

آموزش بیمار یکی از عوامل مهم نه تنها در کنترل و غلبه بر یک بیماری یا یک اختلال خاص است، بلکه در پیشگیری از بیماری ها و اختلالات نیز نقش مهمی دارد. بطور سنتی تنها منبع اطلاعاتی بیماران پزشکانی بوده است که در چارچوب اتاق مشاوره یا مطب به آنها اطلاع رسانی می کرده است. اما مروزه دیگر چنین نیست. در عصر اینترنت و دمکراتیک شدن دانش پزشکی، بیماران به اطلاعات با کیفیت زیاد و متنوعی در مورد بیماری خود دسترسی دارند. آگاهی کافی آنها را قادر می سازد تا در سلامت و تندرستی خود سهیم باشند.

برگه اطلاعات بیمار (FSP) که به آن “جزوه بیمار”، “بروشور اطلاعات بیمار” و “بروشور بیمار” نیز گفته می شود؛ معمولاً توسط سازمان یا مرکز بهداشت و درمان صادر می شود که می تواند یک نهاد دولتی محلی، ملی یا بین المللی، انجمن بیماران، یک انجمن حرفه ای، یک پژوهشکده، بیمارستان یا جامعه پزشکی باشد. هدف فراهم کردن اطلاعات مهم اصلی و مرتبط در مورد بیماری یا اختلال و شرایط خاص (اطلاعات صحیح و قابل درک در مورد علائم، علل، درمان و موارد مشابه دارو یا رویه های تشخیصی و درمانی) و قرار دادن آن در اختیار بیماران است.

برگه اطلاعات بیمار (FSP) به طور معمول توسط متخصصان مراقبت سلامت به گونه ای نوشته می شود که بیماران و نزدیکان آنها بتوانند محتوای متن را براحتی درک کرده و بفهمند. اطلاعات درج شده در برگه های FSP معمولاً از منابع اطلاعاتی پزشکی بسیار معتبر و پایا و مدون از قبیل کتاب های مرجع بالینی، رساله ها، مقاله های پژوهشی و مروری، کتب درسی پزشکی کسب می شود. به عبارت دیگر، FSP ها خلاصه سازی، هنجار سازی و سازگار با زمینه سازی محتوای متعلق به ژانرهای تخصصی تر است. همانطور که در پست های قبلی سلسله مراتب کاربردی ژانرهای پزشکی (Vihla، ۱۹۹۹، ص۱۲۸) بحث شد، FSP ها در فضای ارتباطی”توزیع خارج از حرفه”قرار می گیرند.

FSP ها اطلاعات را به روشی ساده و خواندنی و مختصر ارائه می دهند. از این رو عناوین بخشهای مختلف به طور موجز مهمترین جنبه های بیماری را بیان می کنند. برگه اطلاعات بیمار بصورت سلسله مراتبی سازماندهی می شود، از ابتدایی ترین مطالب همانند تعریف بیماری و دلایل آن شروع شده و با ارائه جدیدترین تحقیقات انجام شده و تشریح برخی از یافته های منتشر شده در ژورنال های تحقیقاتی بین المللی ادامه می یابد. برای آشنایی با بخش های معمول اکثر FSP ها مطالب ارائه شده در پست های بعدی تحت عنوان «ترکیب متن هدف» را بخوانید.

در برگه اطلاعات بیمار (FSP) جایی که استفاده از اصطلاحات و عبارات ترمینولوژیک لازم باشد، با توضیحات مفصل و قابل درک برای بیماران درج می شود؛ همانطور که مثال های زیر نشان می دهد:

 • برخی از متخصصان معتقدند بهترین روش این است که بلافاصله آزمایش تشخیصی ویژه و اختصاصی انجام شود، همانند آندوسکوپی فوقانی (تستی که در آن بیمار لوله انعطاف پذیر نازکی را می بلعد یا پزشک با کمک بیمار وارد معده می کند. این لوله حاوی یک دوربین کوچک است که عکس هایی از معده را نشان می دهد).
 • این بیماری هر از گاهی شعله ور شده و فعال می شود (عود می کند).
 • یورتر (ureters) یا میزنای لوله هایی هستند که ادرار را از کلیه ها به مثانه منتقل می کنند.

چند نمونه از محتوای این ژانر

در لینک های زیر نمونه هایی از متون متعلق به این ژانر را مشاهده می کنید. برخی از آنها را بخوانید تا با هدف ارتباطی، ساختار، انواع اطلاعات موجود در هر قسمت از ساختار، اصطلاحات، عبارات، سبک و قالب بندی و لحن این ژانر آشنا شوید.

توجه داشته باشید که نیوز روم سازمان بهداشت جهانی برای کلیه بیماری ها برگه اطلاعات بیمار (FSP) به ترتیب حروف الفبا ارائه نموده است و می توان از آن برای مقاصد مختلف استفاده نمود.

تذکر در مورد تمرینات مربوط به ژانرهای ترجمه پزشکی:

برای درک گسترده تر و مفیدتر ژانر برگه اطلاعات بیمار (FSP)، نمونه هایی از آن را به زبان هدف خود پیدا کنید. همین کار را برای همه ژانرهای دیگر انجام دهید و نمونه هایی را جمع کنید تا در آینده بتوانید از آنها به عنوان متون موازی استفاده کنید.

تمرین ژانر: تبدیل دفترچه راهنمای پزشکان به برگه اطلاعات برای بیماران

 1. به وبسایت شرکت داروسازی مرک بروید و متن مربوط به هپاتیت حاد ویروسی را با دقت بخوانید. اگر با مفاهیم و اصطلاحاتی که در این محتوا آمده است آشنا نیستید، تحقیقاتی انجام دهید.
 2. تصمیم بگیرید که کدام اطلاعات این متن را برای درج در برگه اطلاعات بیماران انتخاب و ترجمه می کنید.
 3. تصمیم بگیرید که چگونه می خواهید اصطلاحات تخصصی را ارائه دهید تا خواننده شما آنها را درک کند. برای کمک در این جبهه مقاله «اصطلاح زدایی (De-terminologizing) عبارات تخصصی پزشکی» را بخوانید که در ادامه کیوسک ترجمه پزشکی ترجمک عرضه شده است.
 4. حال مقاله «تغییر یا شیفت ژانر» را بخوانید و پیش نویس ترجمه متن پزشکی برگه اطلاعات بیمار را بر اساس آن انجام دهید.
 5. با استفاده از متدولوژی پیشنهادی آن یک برگه FSP را به زبان هدف خود بنویسید. ساختاری را انتخاب کنید که به بهترین وجه نیازهای ارتباطی خواننده مورد نظر شما را مرتفع نماید. برای این منظور می توانید از اطلاعات مندرج در پست «مقایسه دو ساختار برگه های اطلاعاتی بیماران» که در ادامه کیوسک ترجمه پزشکی ترجمک آمده است، استفاده کنید.

می توانید ژانرهای دیگر ترجمه متن پزشکی را که در کیوسک ترجمه پزشکی ترجمک عرضه شده است، از لینک های زیر مطالعه کنید:

 • برگه اطلاعات بیماران (FSP)
 • رضایت نامه آگاهانه (IC)
 • جزوه اطلاعات بیمار (PIL)
 • خلاصه مشخصات محصول (SPC)
 • گزارش موردی (CR)
 • دستورالعمل های کلینیکی یا بالینی (CG)
 • پروتکل کارآزمایی بالینی (CTP)
 • مقالات مروری (RA)
 • رویه های عملیاتی استاندارد (SOP)
 • تبلیغات دارویی (DA)
 • کتاب مرجع پزشکی (MTB)

توجه: مطلب زیر ماشینی بوده و با هدف سئو و بهینه سازی بازدید سایت درج شده است. نیازی به خواندن آن نیست.

ترجمه انگلیسی به فارسی | ترجمه فارسی به انگلیسی – ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی فایل، صفحات وب و تصاویر با هزینه اندک و به سرعت انجام می شود. ترجمه انگلیسی به فارسی | ترجمه فارسی به انگلیسی با استفاده از مترجم انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی در اسرع وقت.
ترجمه آنلاین انگلیسی به فارسی در سرویس ترجمه متن آنلاین و رایگان چندزبانه ترجمک به صورت ترجمه فارسی به انگلیسی – سفارش ترجمه متن فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی به ‌صورت سلیس و روان را در کوتاه‌ ترین زمان با بهترین کیفیت از ما بخواهید.
فرایند ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی چقدر طول می‌کشد؟ قیمت ترجمه متن فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی چقدر است؟ آیا امکان ترجمه فوری برای متن‌های فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی وجود دارد؟ آیا امکان بازخوانی مجدد پس از تحویل متن ترجمه ‌شده وجود دارد؟
بهترین مترجم آنلاین متن در سال ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ چیست؟ از چه سایت‌هایی می‌توان برای ترجمه‌ی آنلاین استفاده کرد؟ برای ترجمه متون عمومی کدام موتور جستجو مناسب است؟ کدام وبسایت ها برای ترجمه‌ی گفتاری خوب هستند؟ آیا گوگل ترنسلیت ترجمه‌ی متن انگلیسی به فارسی روانی ارائه می‌دهد؟
ترجمه رایگان ، سایت ترجمه آنلاین ، ترجمه انگلیسی به فارسی ، عربی و فرانسه و برعکس ، ترجمه متن چیست؟ مترجم قادر به ترجمه کلمات و متن از فارسی به انگلیسی است، و از انگلیسی به فارسی. مترجم متن دو زبانه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی کدام است؟
واژه های کلیدی ترجمک شامل ترجمه متن و کتاب انگلیسی به فارسی، ترجمه تخصص متن فارسی به انگلیسی، برنامه ترجمه انگلیسی به فارسی، برنامه ترجمه متن انگلیسی به فارسی، جمله سازی فارسی به انگلیسی، نرم افزار ترجمه فارسی به انگلیسی و برعکس، دیکشنری انگلیسی به فارسی با تلفظ، ترجمه فارسی به انگلیسی آنلاین، ترجمه متن انگلیسی به فارسی با عکس گرفتن است.
ترجمه انگلیسی به فارسی، ترجمه تخصصی مقاله و کتاب که امروزه ترجمه انگلیسی به فارسی متون تخصصی بیشرین نیاز و متقاضی در بین طیف ها و اقشار مختلف مردم را دارد. برای ترجمه تخصصی مقاله و متن از انگلیسی به فارسی در کمترین زمان و آنلاین از انگلیسی به فارسی ترجمک را به خدمت بگیرید.
ترجمک ترجمه آنلاین انگلیسی و فارسی کتاب، ترجمه فارسی به انگلیسی، ترجمه آنلاین انگلیسی به فارسی ، ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی و ترجمه تخصصی با کمک هزاران مترجم و دیکشنری های تخصصی امکان ترجمه انگلیسی به فارسی مقاله رشته های مختلف دانشگاهی را فراهم کرده است.
انتشارات ترجمک علاوه بر ترجمه مقاله ISI، سفارش ترجمه مقاله و ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی با تکیه بر دانش تخصصی و تجربه ترجمه، به بهترین شکل ترجمه مقاله انگلیسی، فارسی و زبان‌های دیگر شما با کیفیت برتر و گارانتی عمرانه انجام می دهد. ترجمه تخصصی، ترجمه مقاله و کتاب شما، توسط بهترین مترجمها در سایت ترجمه ترجمک به انگلیسی، فارسی و سایر زبانها انجام میشود.
ترجمک | ترجمه فوری | ترجمه تخصصی متون و مقالات انگلیسی| ترجمه تخصصی، ترجمه تخصصی پزشکی انگلیسی به فارسی، ترجمه تخصصی کتاب فارسی به انگلیسی، ترجمه ارزان و دانشجویی، جستجوی فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی هوشمند و ترجمه انگلیسی به فارسی آنلاین کتاب توسط مترجمان حرفه ای ترجمک.
برای ترجمه هر متنی از انگلیسی به فارسی، ابتدا باید بتوانید سه جزء اصلی جمله شامل فعل، فاعل و مفعول را تشخیص دهید. در لیست پروژه های ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه انگلیسی به فارسی کتاب پرمخاطب ترین و پرنیازترین خدمت ترجمه در ایران محسوب می‌شود. ترجمه با کیفیت ترین ترجمه انگلیسی به فارسی را از ترجمک معتبرترین سایت ترجمه ایران با ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی برای سفارش آنلاین خدمات ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی متن، مقاله، کتاب، وب سایت توسط مترجمین متخصص و حرفه‌ای بخواهید.
ثبت سفارش ترجمه جدید ثبت سفارش ویرایش مقاله جدید دانلود مقاله ترجمه شده. برای جستجوی تخصصی تر، سریع تر و دقیق تر در یک یا چند رشته خاص: برای استفاده از ترجمه آنلاین انگلیسی به فارسی و ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی انواع متون شامل مقاله، کتاب، پایان نامه، پاورپوینت، وب سایت، بروشور و هر گونه متن دیگری با بهره مندی از مترجمین متخصصترجمه تخصصی متون علمی و فنی نیاز به مترجم تخصصی و حرفه ای دارد تا ترجمه به صورت دقیق باشد. ترجمه تخصصی با بیش از هزار مترجم تخصصی آماده ترجمه تخصصی متون و مقالات شما است. ترجمه مقاله. ترجمه متون تخصصی. و ترجمه تخصصی با ترجمه متون تخصصی در ۸۶ رشته-گرایش در ترجمک انجام می شود.
ترجمک با به کار گیری مترجمین تخصصی، ترجمه مقالات دانشگاهی، ترجمه مقالات دانشگاهی مترجمین تخصصی، کمترین هزینه در ترجمه مقالات تخصصی، ترجمه فوری با تضمین کیفیت، ترجمه فوری مقاله، کتاب و متون تخصصی، با تضمین کیفیت و کمترین هزینه، ثبت سفارش ترجمه است.
ترجمک | ثبت سریع سفارش بدون نیاز به عضویت، قیمت گذاری تمامی سفارشات در ۳ دقیقه. ترجمک | بزرگترین سایت ترجمه تخصصی آنلاین ، ترجمک مرکز ترجمه تخصصی با بهترین کیفیت و مدل تخفیفی منحصر به فرد در ترجمه متون تخصصی‎، ترجمه مقاله ‎ترجمه دانشگاهی ‎سفارش ‎ترجمه تخصصی معماری می پذیرد.
در ترجمک ترجمه تخصصی متن و مقاله و خدمات ترجمه تخصصی شامل ترجمه تخصصی کتاب، مقالات و متون دانشگاهی به ویژه ترجمه مقاله، ترجمه فارسی به انگلیسی و ترجمه انگلیسی به فارسی کتاب، خدمات ترجمه تخصصی متون، کتب و مقالات را به دانشگاهیان و سازمان‌ها ارائه می شود.
آیا می دانید ترجمه تخصصی به چه معناست؟، در چند زمینه تخصصی خدمات ترجمه و ویراستاری ارائه می‌گردد؟ چه تضمینی از کیفیت و زمان تحویل ترجمه و ویراستاری تخصصی وجود دارد؟ ترجمه تخصصی، ترجمه مقاله و ترجمه کتاب شما، توسط بهترین مترجمهای ترجمک در دسترس است.
ترجمه تخصصی به ترجمه متونی گفته می شود که دارای اصطلاحات و عبارات تخصصی در یک زمینه باشد. ترجمه متون تخصصی به مراتب پیچیده تر از ترجمه متون عمومی است ترجمه متون تخصصی. ویرایش مقاله ISI. ترجمه مقاله ISI. دانلود مقاله ترجمه شده پذیرفته می شود.
ترجمک | سایت ترجمه تخصصی | ترجمه مقاله | ترجمه کتاب | ترجمه مقاله، ترجمه تخصصی متن و ترجمه کتاب را بدست زبده ترین مترجمان هم رشته خود بسپارید. ترجمه تخصصی – سفارش ترجمه ، مرکز خدمات ترجمه متن ترجمه ، ترجمه متن، ترجمه کتاب و به صورت آنلاین برای زبان‌های انگلیسی/فارسی و دیگر زبان‌ها انجام می‌دهد.
ترجمک | ترجمه مقاله | ترجمه تخصصی | سایت ترجمه متون ترجمه تخصصی فوری و ترجمه مقاله ISI، ترجمه متون تخصصی، سفارش ترجمه ارزان دانشجویی، خدمات ترجمه آنلاین و ترجمه تخصصی با قیمت ترجمه تخصصی در سایت ترجمه تخصصی آنلاین و ترجمه تخصصی ترجمک انجام میشود.
ترجمک بهترین سایت ترجمه تخصصی با برنامه ترجمه تخصصی و ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه تخصصی پزشکی فارسی به انگلیسی برای ترجمه تخصصی مقاله و متن از انگلیسی به فارسی به صورت ترجمه آنلاین و رایگان فارسی به انگلیسی و سرویس ترجمه متن آنلاین و رایگان چندزبانه در خدمت شماست.
ترجمک اقدامات ترجمه تخصصی متن، مقاله و کتاب با بهترین کیفیت و سفارش ترجمه تخصصی آنلاین، از فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی. تضمین کیفیت ترجمه متون تخصصی با کمک بیش از ۱۰۰۰ مترجم خبره و خدمات ترجمه متن، مقاله isi، کتاب و ویرایش تخصصی در زبان انگلیسی و فارسی را با قیمت و کیفیت مناسب ارائه می‌دهد.
ترجمک | بهترین مرکز ترجمه تخصصی متون و کتاب خدمات ترجمه متون تخصصی و ترجمه کتاب توسط بهترین مترجمین و تضمین کیفیت و بازگشت هزینه را فقط از ترجمک ترجمه بخواهید. ترجمه تخصصی مقاله, ترجمه کتاب و ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی سایر متون خود را به سایت ترجمه آنلاین ترجمک بسپارید
ترجمک | ترجمه تخصصی | ترجمه فوق تخصصی | متخصص ترجمه | ترجمه تخصصی متون دانشگاهی , ترجمه مقاله , ترجمه کتاب , پایان نامه و ویرایش مقاله – انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی. می دانید ترجمه تخصصی چیست و فعالیت موسسات ترجمه تخصصی چگونه است؟ ترجمه تخصصی به صورت تضمینی – مترجم مسلط به ترجمه‎ و ترجمه آنلاین و رایگان فارسی به انگلیسی انجام می شود.
آیا می دانید از چه سایت‌هایی می‌توان برای ترجمه‌ی آنلاین استفاده کرد؟ برای ترجمه متون عمومی کدام موتور جستجو مناسب است؟ کدام وبسایت ها برای ترجمه‌ی گفتاری خوب هستند؟ آیا گوگل ترنسلیت ترجمه‌ی متن انگلیسی به فارسی روانی ارائه می‌دهد؟ ترجمه حرفه‌ای متن با ۷۰ درصد تخفیف در ترجمک.
سفارش ترجمه در این سایت ترجمه به صورت کاملا آنلاین انجام می‌شود. ترجمه تخصصی مهارتی است که یک مترجم با سالها تجربه کار ترجمه به صورت حرفه‌ای به دست می‌آورد. ترجمه متن به چه زبان‌هایی انجام می‌شود؟ فرایند ترجمه و تحویل متن چقدر طول می‌کشد؟ آیا امکان سفارش ترجمه فوری برای انواع متون وجود دارد؟
انواع خدمات ترجمه متن در ترجمک به چه شکل است؟ بهترین مترجم آنلاین و بهترین مترجم متن و مترجم متن انلاین در برنامه ترجمه ژانر انگلیسی به فارسی و برنامه ترجمه متن انگلیسی به فارسی و ترجمه متن انگلیسی به فارسی با عکس گرفتن از جمله سازی فارسی به انگلیسی در خدمت شماست.
ترجمک | ترجمه سریع | ترجمه – ترجمه آنلاین | ترجمه آنلاین در انجام ترجمه بسیاری از متون می تواند صورت گیرد. ولی باید دانست ترجمه آنلاین تا چه حد می تواند جوابگوی ترجمه شما باشد؟ حرفه ای ترین تیم ترجمه در ایران، سایت ترجمه ، ترجمه ارزان، دارالترجمه اینترنتی خدمات ترجمه آنلاین کتاب مقاله متن.
ترجمه متن | خدمات آنلاین ترجمه متن | انجام ترجمه متون تخصصی با کیفیت مناسب، یک مهارت ویژه است. مترجم علاوه بر تسلط بر زبان انگلیسی، بایستی بر موضوع متن تخصصی نیز اشراف کامل داشته و ۱۵ ابزار ترجمه آنلاین که مترجمان حرفه‌ای استفاده می‌کنند – این فرایند می‌تواند در پناه ابزارهای آنلاین و نرم افزارهای ترجمه متن، تسریع و خوشایند شود. در این مقاله از ابزارهایی برایتان خواهیم گفت که به ترجمه
ترجمه فوری در کوتاه‌ترین زمان و بهترین کیفیت | شما می‌توانید برای سفارش ترجمه سریع متون انگلیسی به فارسی و یا ترجمه به سایر زبان‌ها هر چه سریعتر مراحل ثبت سفارش را انجام دهید. در ترجمه فوری زمان چقدر کاهش پیدا می‌کند؟ ترجمه فوری برای چه نوع خدماتی انجام می‌شود؟ هزینه ترجمه فوری با ترجمه در زمان معمولی متفاوت است؟
ترجمه فوری به چه زبان‌هایی انجام می‌شود؟ ترجمه فوری در کوتاه‌ترین زمان با تضمین کیفیت با سفارش ترجمه فوری مقاله، متن و کتاب از انگلیسی به فارسی و بالعکس، توسط تیم مترجمین حرفه‌ای بدون افت کیفیت و هزینه اضافه. تا چه میزان ترجمه در زمان کوتاه امکان‌پذیر است؟
هزینه ترجمه فوری چگونه محاسبه می‌شود؟ آیا با کاهش زمان کیفیت ترجمه تحت تاثیر قرار می‌گیرد؟ ترجمه فوری انگلیسی – ترجمه فوری زبان انگلیسی در زمان هایی که مشتری حجم زیادی متن جهت ترجمه از انگلیسی به فارسی و یا از فارسی به انگلیسی داشته باشد و از نظر زمانی محدودیت فراوانی …
ترجمک | ترجمه فوری انگلیسی چه قدر زمان می برد ؟ ، در ترجمه فوری انگلیسی از چه خدماتی استفاده می شود ؟ ، آیا ترجمه فوری انگلیسی نرم افزاری است ؟ ، کیفیت ترجمه فوری انگلیسی ، ترجمه فوری با تضمین کیفیت و بدون افزایش قیمت فوری ، ترجمه فوری فارسی به انگلیسی ، ترجمه متون رسمی و تخصصی خوب است.
ترجمک | ترجمه فوری | ترجمه تخصصی متون و مقالات پس از تایید زمان و هزینه ترجمه، فرآیند ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی یا انگلیسی به فارسی متن مورد نظر آغاز شده و ترجمه فوری بصورت تایپ شده در نرم افزار ورد به صورت ترجمه فوری و انجام انواع سفارشات ترجمه فوری در کوتاه‌ترین زمان انجام می شود.
انجام سفارشات ترجمه فوری انگلیسی/فارسی و ترجمه فوری قیمت مناسب، ترجمه سریع مقالات و کتب تخصصی که یک مسئله مهم در ترجمه سریع و فوری متون تخصصی، کیفیت و خروجی کار ترجمه از ترجمه انگلیسی به فارسی است (حدود ۱۰ %) ولی می توان با سرعت بالاتری نیز کار را تحویل داد.
ترجمک | ترجمه فوری | سفارش ترجمه فوری مقاله ، کتاب و متن و سفارش ترجمه فوری متون و مقالات خود را برای ترجمک ارسال و در سریع ترین زمان در قالب فوری انگلیسی به فارسی و ترجمه تخصصی فوری فارسی به انگلیسی و ترجمه فوری متن انگلیسی و ترجمه انگلیسی به فارسی تحویل بگیرید.
ترجمه متن انگلیسی به فارسی روان و ترجمه فوری یک روزه بدون نرم افزار ترجمه تخصصی ژانر کتاب انگلیسی به فارسی و ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی است. قیمت ترجمه انگلیسی به فارسی سال ۱۳۹۹ و بهترین روش ترجمه متون انگلیسی به فارسی سال ۱۳۹۹ یا ترجمه فوری بدون افت کیفیت سال ۲۰۲۰ معرفی می شود.
ترجمک | ترجمه فوری | بدون افزایش هزینه | چه زمانی نیاز به ترجمه فوری داریم؟ مترجم در روز میتواند بین ۹۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰ کلمه را ترجمه کند. این تعداد کلمات برای ترجمه تخصصی کتاب مهندسی انگلیسی به فارسی است. ترجمه سریع با هزینه ترجمه سریع متون همراه است.
خدمات ترجمه سریع و فوری ترجمه انگلیسی به فارسی ، ترجمه فارسی به انگلیسی متن و مقاله در تخصص ماست ترجمه تخصصی مقاله و متن از انگلیسی به فارسی و ترجمه سریع و فوری متون و مقالات علمی انگلیسی و فارسی|
ترجمه متن انگلیسی ارزان ترجمه متن انگلیسی ارزان و فوری. زمینه های ترجمه از ترجمه دانشجویی ارزان گرفته تا ترجمه ی چکیده های پایان نامه و یا مقالات انگلیسی و ترجمه هایی که به صورت تجاری انجام می شود.
دستمزد ترجمه فوری مقاله یا چکیده فارسی به انگلیسی سه برابر ترجمه فوری فارسی به انگلیسی است و مقدار دقیق آن بستگی به متن دارد. گرچه تحویل فوری ترجمه – ترجمه انگلیسی و ترجمه فارسی و در صورتی که خواهان دریافت تحویل فوری ترجمه انگلیسی به فارسی یا فارسی به انگلیسی هستید کافیست متن خود را ارسال نموده و تاریخ مورد نظرتان را اعلام نمایید.
ترجمه چکیده و ترجمه پایان نامه با قیمت دانشجویی را به مترجمان متخصص می‌سپارند. ترجمه پایان نامه (Thesis Translation) یکی از مهم‌ترین منابع کسب اطلاعات برای دانشجویان دوره فوق‌ لیسانس و دکتری است. هزینه ترجمه پایان نامه چگونه محاسبه می‌شود؟ترجمه پایان نامه توسط چه کسی انجام می‌شود؟
سفارش ترجمه پایان نامه شامل ضمانت و پشتیبانی می‌شود؟ ضمانت عمرانه است. ترجمه تخصصی پایان نامه و ترجمه پایان نامه یکی از مهم ترین و متداول ترین منابع در دسترس خصوصاٌ برای دانشجویان در رشته های مختلف تحصیلی است. که به ترجمه برای پایان نامه نیاز دارند.
بنابراین، ترجمه برای پایان نامه یعنی نگارش پایان نامه با استفاده از ترجمه مقالات تخصصی انگلیسی، عملی مهم و متداول جهت تدوین یک پایان نامه است که موجب اطلاع از ترجمه پایان نامه و خدمات ترجمه پایان نامه در تمامی رشته های دانشگاهی و در تمامی زبان های زنده دنیا قابل انجام است , ترجمه پایان نامه دانشجویی به دانشجویان کمک میکنند تا ایده ها و پروژه های آنها دست یابند.
ترجمه برای پایان نامه – مطمئنا ترجمه مقالات برای تامین مطالب فصل ۱و ۲ پایان نامه شما لازم می باشد که براحتی میتوانید پس از انتخاب مقاله های انگلیسی اقدام به ثبت سفارش ترجمه مقاله در ترجمک نموده و دانلود پایان نامه ترجمه (Translations) از معتبرین دانشگاههای دنیا با ترجمه فارسی عنوان به همراه ده ها موضوع مرتبط با فرمت PDF.
ترجمه پایان نامه به زبان انگلیسی برای ISI و گرفتن پذیرش و سابمیت و یکی از امکانات کاربردی که به کاربرامون ارائه میدیم همین ترجمه پایان نامه به زبان انگلیسی هست. ترجمه چکیده مقاله و پایان نامه فارسی به انگلیسی و چکیده پایان‌نامه متنی کوتاه و معمولاً کمتر از ۲۵۰ کلمه است. به همین دلیل، باید کاملا دقیق و بدون اشتباه ترجمه شود
ترجمه پایان نامه – ترجمه پایان نامه به صورت ترجمه تخصصی از فارسی به انگلیسی انجام می شود. در مراحل مختلف نگارش پایان نامه نیز، محتوای مورد نظر به صورت تجمیعی از انگلیسی به فارسی معنی پایان نامه به انگلیسی است و واژه های کلیدی شامل ترجمه پایان نامه، ترجمه پایان نامه به انگلیسی، ترجمه رایگان چکیده پایان نامه، نمونه چکیده پایان نامه به زبان انگلیسی، ترجمه عنوان پایان نامه به انگلیسی، ترجمه چکیده پایان نامه، چگونه پایان نامه را شروع کنیم، هزینه ترجمه چکیده فارسی به انگلیسی، ترجمه صفحه ای چقدر است.
ارسال دیدگاه
توسط
تومان