خدمات ویراستاری ترجمک

ویراستاری ترجمه کتاب یا دست نوشته برای بهینه سازی قابلیت چاپ و عرضه

شرحی بر خدمات ویراستاری ترجمک

وقتی محتوا یا کتاب در دست ترجمه، تالیف یا گردآوری تمام می شود؛ صرفنظر از ژانر و هدف از انجام آن؛ تمام شدن کار احساس خوشایندی به همراه دارد. پس از کم رنگ شدن این احساس خوش، ممکن است به این باور برسیم که می توانیم فرآیند چاپ و انتشار محتوای خود را شروع کنیم.
بازار چاپ و نشر کتاب یک بازار رقابتی است و موفقیت در این بازار مستلزم عرضه کاری حرفه ای و متناسب است. یکی از مواردی که باید در عرضه محتوا در نظر داشت، ویراستاری محتوا است. صرفنظر از نوع نشر مورد استفاده، ویراستاری کتاب یا محتوا توسط ویراستار مجرب به کار ما ارزش افزوده بالایی اضافه می کند.
ترجمک آمادگی دارد در تمامی مراحل ترجمه کتاب، تالیف یا گردآوری کتاب، نوشتن دستنامه و دستورالعمل و انواع محتواهای رایج بازار چاپ و نشر با شما همگام باشد و صرفنظر از تجربه و قوت کار شما، امر ویراستاری کار را به عهده بگیرد.
شما می توانید از سرویس ویراستاری ترجمک نسخه ای برتر، قابل استطاعت و مقرون به صرفه، با کیفیت و حرفه ای دریافت کنید. بدین ترتیب کاری استاندارد و حرفه ای روانه بازار نشر کنید و برای خود جایگاهی باز کنید.
سرویس ویراستاری ترجمک تلفیقی از ویراستاری تکاملی و ویراستاری نسخه مقدماتی است و روی فرآیند خلاقه کار شما تمرکز کرده، اشتباهات احتمالی محتوا را رفع می کند. اگر به دنبال ویراستاری مقرون به صرفه کتاب ترجمه شده خود هستید، مقاله ویراستاری اقتصادی را بخوانید.

کلیات سرویس ویراستاری ترجمک را می توانید در این مقاله مطالعه کنید: خدمات ویراستاری ترجمک

دپارتمان ویراستاری ترجمک در حوزه های زیر خدمات ویراستاری را عرضه می کند:

ویراستاری محتوای فارسی

ویراستاری محتوای فارسی شامل کتاب فارسی، پایان نامه فارسی، وبسایت فارسی، وبلاگ فارسی، مقاله فارسی، نامه و قرارداد فارسی و غیره

ویراستاری کتاب و پایان نامه انگلیسی

ویراستاری محتوای انگلیسی

ویراستاری محتوای انگلیسی زبان شامل کتاب انگلیسی، پایان نامه انگلیسی، وبسایت انگلیسی، وبلاگ انگلیسی، مقاله انگلیسی، نامه و قرارداد انگلیسی

دپارتمان ویراستاری ترجمک خدمات ویراستاری زیر را به زبان فارسی عرضه می کند:

ویراستاری کتاب دانشگاهی

ویراستاری آکادمیک

ویرایش کامل و جامع لحن، تون، ساختار، دیکته و دستور زبان محتوای شما. این سرویس برای کارهای تیمی و جمعی و همچنین درفت ترجمه کتاب و نگارش پایان نامه مناسب است

ویراستاری پایان نامه

می توانید ویراستاری پایان نامه خود از نظر سازماندهی، لحن و مسائل محتوایی به ما واگذار کنید و نسخه ای با تایپوگرافی همراستا با آیین نامه دانشکده خود دریافت کنید.

ویراستاری اسناد شخصی

این سرویس برای ویرایش پست های شما در رسانه های اجتماعی، نامه های شخصی و مکاتبات اداری و رسمی مناسب است.

ویراستاری رزومه و تهیه رزومه شما

ویراستاری رزومه

بهتر است اولین تاثیر و برخورد شما با مخاطب خود حرفه ای باشد. رزومه خود را به ما بسپارید تا چک و ویرایش شود، قبل از اینکه برای استخدام اقدام کنید.

ویراستاری دانشجویی

ویراستاری درفت اولیه تکالیف دانشجویی را به ما بسپارید. از ویراستاران حرفه ای ما بازخورد بگیرید و تکلیفی با سازماندهی مناسب، لحن و کلام شفاف بدون مشکلات ساختاری، املا و دستور زبان تحویل دهید.

ویراستاری تجاری

ویراستاری تجاری

ویراستاری درفت اولیه تمامی انواع اسناد تجاری خود را به ما بسپارید. اینکار به شما کمک می کند بیشترین تاثیر را بر مخاطبان هدف خود داشته باشید.

ویراستاری محتوای وبسایت

ویراستاری وبسایت

محتوای وبسایت بایستی مرتبط و صحیح بوده و نظرات را جلب کند. ویراستارهای ما به شما در انتشار نوشته های کامل و دقیق یاری می کنند.

ویراستاری وبلاگ

ویراستاری وبلاگ

ایمیج حرفه ای خود در مجامع آنلاین را حفظ کنید. پست های وبلاگ خود را قبل از انتشار به ما بسپارید و نسخه ویراستاری شده و استاندارد آن را تحویل بگیرید.

ویراستاری کتاب الکترونیک فارسی

ویراستاری کتاب الکترونیک

ویراستاری خط به خط درفت ایبوک، از جمله رفع مشکلات زبان، دستور زبان، توصیه محتوایی و فنی جهت دستیابی به نسخه ای استاندارد و حرفه ای از کتاب الکترونیک

دپارتمان ویراستاری ترجمک خدمات ویراستاری زیر را به زبان انگلیسی عرضه می کند:

ویراستاری متون اکادمیک انگلیسی

ویراستاری آکادمیک انگلیسی

معرفی دقیق و حرفه ای خود به زبان دوم سخت است، بخصوص اگر موضوع انتزاعی باشد. پیش نویس محتوای آکادمیک خود به زبان انگلیسی را به ما بسپارید تا ویرایش کرده و از نظر هر گونه خطای املایی، هجی، گرامر و تایپوگرافی بررسی کنیم.

ویراستاری پایان نامه انگلیسی

نوشتن کارهای آکادمیک به اندازه کافی سخت است، اما بدتر از همه نوشتن به زبان خارجی است. برای تهیه محتوای آکادمیک به زبان انگلیسی از ویراستارهای ترجمک کمک بگیرید. ویراستاری پایان نامه انگلیسی خود را به ما بسپارید.

ویراستاری تجاری

ویراستاری تجاری انگلیسی

مشکلات ارتباطی و سوء تفاهم های قرارداد تجاری می تواند مشکل ساز شده و گران تمام شود. ویراستارهای انگلیسی زبان ترجمک را برای ویرایش قراردادها، دستورالعمل ها و اسناد تجاری خود به زبان انگلیسی بکار بگیرید. می توانید تهیه محتوای تجاری خود را به ما بسپارید.

ویراستاری اسناد و متون شخصی به انگلیسی

ویراستاری اسناد شخصی انگلیسی

ما می توانیم در ویرایش و نگارش برگه نخست یا سایر اسناد شخصی شما کمک کنیم. هر گونه محتوای شخصی خود را قبل از سابمیت برای ویراستاری به ما بسپارید.

ویراستاری مقاله انگلیسی

شانس پذیرش مقاله خود در ژورنال های انگلیسی زبان را با استفاده از سرویس ویراستاری مقاله انگلیسی ترجمک افزایش دهید. این سرویس شامل بیانیه فردی، تکالیف تحویلی و مقالات نیز می شود.

ویراستاری کتاب و محتوای انگلیسی

این سرویس برای ویراستاری درفت محتوایی که برای گرفتن پذیرش تحصیلی استفاده می شود و کتاب انگلیسی زبان مناسب است و کمک می کند محتوای شما به زبان انگلیسی واجد معیارهای استاندارد نگارش باشد.

ثبت سفارش ویراستاری

برای ثبت سفارش ویراستاری کتاب، پایان نامه، مقاله و یا هر محتوای دیگر؛ فرم زیر را تکمیل نموده و فایل مربوطه را که با پسوند docx یا doc (مایکروسافت ورد) ذخیره شده است، را بارگذاری نمایید. برای آشنایی می توانید مقاله کلیات ویراستاری ترجمک را بخوانید.

به فاصله کوتاهی یکی از اپراتورها با شما تماس گرفته و اقدامات لازم برای اجرای پروژه ویراستاری شما را انجام خواهد داد.


ثبت سفارش ویراستاری
 


توسط
تومان